Awatar użytkownika

Kurs – Paradidel Pojedynczy

Dożywotnio
Początkujący
0 testów
1 kursant

Paradidel pojedynczy to absolutne “must have” każdego perkusisty! To zagadnienie, które da Ci możliwość rozwoju całej gry na zestawie perkusyjnym i właściwie nieskończone możliwości inspiracji podczas gry. To taki element w rozwoju, który jest bardzo często zaniedbywany i widzę po moich uczniach, kursantach, uczestnikach warsztatów, że bardzo wiele osób nie może zrobić postępu w grze bo ma właśnie zaniedbany temat paradidla! Dlatego przygotowałem dla Was ten kurs, bardzo treściwy, prawie 60min wiedzy o paradidlu pojedynczym rozłożone na czynniki pierwsze.

W kursie poruszam takie tematy
PARADIDEL NA WERBLU
ORKIESTRACJA
PARADIDEL JAKO GROOVE
DYNAMIKA/AKCENTY
GROOVE + DYNAMIKA/AKCENTY
AKCENTY NA TALERZACH Z DODANIEM STOPY
KOMBINACJE AKCENTÓW

Dla kogo?
Kurs skierowany jest do osób początkujących jak i średniozaawansowanych. Dla wszystkich tych, którym zależy na świadomym rozwoju niezależnie czy zaczynasz od początku czy utknąłeś w martwym punkcie albo wracasz do gry po przerwie.

Ile to trwa?
Kurs trwa 57 minut.

Co zyskujesz?
Każda osoba, która kupi kurs otrzymuje dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku – Kursanci Podolski Drum Studio. Znajdują się tam niepublikowane nigdzie indziej materiały, społeczność, porady, itp. Już teraz czekają na Ciebie tam darmowy treningi video.

Zobacz poniżej trailer kursu.