Awatar użytkownika

WARM UP #2 – Druga rozgrzewka na zestaw

23 Minutes
Początkujący
0 testów
4 kursantów

Druga rozgrzewka z serii #WARM UP.

Po co Ci rozgrzewka?
Często traktujemy rozgrzewkę jako zło konieczne czy to przy szykowaniu się do grania na zestawie czy do treningu. Często pomijamy ten element albo traktujemy go na skróty. Rozgrzewka nie musi być nudna! To proces, który wprowadzi Cię w odpowiedni “flow” i stworzy dobry fundament do dalszych ćwiczeń lub po prostu grania. Ważne w czasie poświęconym na rozgrzewkę jest to aby wykorzystać go jak najbardziej skutecznie i mieć plan w jaki sposób rozgrzewkę poprowadzić aby nas nie zniechęciła w trakcie. Potrzebujesz na to planu i tutaj właśnie go znalazłeś / znalazłaś!

Dla kogo?
Rozgrzewka WARM UP #2 jest dla osób na poziomie pomiędzy początkującym a średnim. Są w niej zawarte ćwiczenia aktywujące obie ręce i obie nogi jednocześnie. Instrumenty, które wykorzystujemy w tej rozgrzewce to: centrala, tom-tom, floor-tom, werbel, hi-hat, talerz ride. Występują tutaj zagadnienia oparte na koordynacji nóg z rękami i triolami.

Co dostajesz w zestawie?

Dostęp do 20-sto minutowego materiału video czyli rozgrzewki, w którym z kamery umieszczonej na zestawem widzisz dokładnie jak poprowadzona jest gra przez Oskara.

Materiały dodatkowe: zapisy nutowe, zapis metronomu w formie pliku audio

Dostęp do prawie 7-mio minutowego komentarza video, w którym Oskar krok po kroku wyjaśnia video rozgrzewkę oraz dołączone materiały dodatkowe.