Awatar użytkownika

WARM UP #3 – Trzecia rozgrzewka na zestaw

19 Minutes
Początkujący
0 testów
3 kursantów

Trzecia rozgrzewka z serii #WARM UP.

Po co Ci rozgrzewka?
Często traktujemy rozgrzewkę jako zło konieczne czy to przy szykowaniu się do grania na zestawie czy do treningu. Często pomijamy ten element albo traktujemy go na skróty. Rozgrzewka nie musi być nudna! To proces, który wprowadzi Cię w odpowiedni “flow” i stworzy dobry fundament do dalszych ćwiczeń lub po prostu grania. Ważne w czasie poświęconym na rozgrzewkę jest to aby wykorzystać go jak najbardziej skutecznie i mieć plan w jaki sposób rozgrzewkę poprowadzić aby nas nie zniechęciła w trakcie. Potrzebujesz na to planu i tutaj właśnie go znalazłeś / znalazłaś!

Dla kogo?
Rozgrzewka na zestaw perkusyjny nr 3 (WARM UP #3) jest dla osób na średnio zaawansowanym poziomie. Ćwiczenia zawierają takie kombinacje jak dwójki i jedynki między rękami i nogami. Jest dużo grania od lewej ręki celem wzmocnienia jej poruszania się po zestawie. Pojawiają się również takie wartości jak 32-ki. Instrumenty, które występują w tej rozgrzewce to: centrala, werbel, dwa tom-tomy, floor-tom, hi-hat. Produkt zawiera również komentarz w formie video, w którym znajdziecie więcej informacji na temat tej rozgrzewki.

Co dostajesz w zestawie?

Dostęp do 20-sto minutowego materiału video czyli rozgrzewki, w którym z kamery umieszczonej na zestawem widzisz dokładnie jak poprowadzona jest gra przez Oskara.

Materiały dodatkowe: zapisy nutowe, zapis metronomu w formie pliku audio

Dostęp do 6-mio minutowego komentarza video, w którym Oskar krok po kroku wyjaśnia video rozgrzewkę oraz dołączone materiały dodatkowe.