Awatar użytkownika

WARM UP #4 – Czwarta rozgrzewka na zestaw

21 Minutes
Początkujący
0 testów
5 kursantów

Czwarta rozgrzewka z serii #WARM UP.

Po co Ci rozgrzewka?
Często traktujemy rozgrzewkę jako zło konieczne czy to przy szykowaniu się do grania na zestawie czy do treningu. Często pomijamy ten element albo traktujemy go na skróty. Rozgrzewka nie musi być nudna! To proces, który wprowadzi Cię w odpowiedni “flow” i stworzy dobry fundament do dalszych ćwiczeń lub po prostu grania. Ważne w czasie poświęconym na rozgrzewkę jest to aby wykorzystać go jak najbardziej skutecznie i mieć plan w jaki sposób rozgrzewkę poprowadzić aby nas nie zniechęciła w trakcie. Potrzebujesz na to planu i tutaj właśnie go znalazłeś / znalazłaś!

Dla kogo?
Rozgrzewka na zestaw perkusyjny nr 4 (WARM UP #4) jest dla osób na zaawansowanym poziomie. Wymagana jest biegłość w graniu podstawowych rudimentów takich jak: jedynki, dwójki, paradidle. Pozwala dobrze rozgrzać się przed sesją nagraniową, sesją ćwiczeń czy też próby z zespołem. Bardzo ambitna rozgrzewka nie dla każdego.Instrumenty jakich używamy to: centrala, werbel, hi-hat, dwa tom-tomy, floor-tom, talerz ride. Produkt zawiera również komentarz w formie video, w którym znajdziecie więcej informacji na temat tej rozgrzewki.

Co dostajesz w zestawie?

Dostęp do 21 minutowego materiału video czyli rozgrzewki, w którym z kamery umieszczonej na zestawem widzisz dokładnie jak poprowadzona jest gra przez Oskara.

Materiały dodatkowe: zapisy nutowe, zapis metronomu w formie pliku audio

Dostęp do ponad 8-mio minutowego komentarza video, w którym Oskar krok po kroku wyjaśnia video rozgrzewkę oraz dołączone materiały dodatkowe.