Awatar użytkownika
Bez kategorii

WARM UP #1 #2 #3 – PAKIET trzech rozgrzewek na zestaw

Dożywotnio
Początkujący
0 testów
18 kursantów

Limitowany czasowo pakiet trzech rozgrzewek z serii #WARM UP.

Po co Ci rozgrzewka?
Często traktujemy rozgrzewkę jako zło konieczne czy to przy szykowaniu się do grania na zestawie czy do treningu. Często pomijamy ten element albo traktujemy go na skróty. Rozgrzewka nie musi być nudna! To proces, który wprowadzi Cię w odpowiedni “flow” i stworzy dobry fundament do dalszych ćwiczeń lub po prostu grania. Ważne w czasie poświęconym na rozgrzewkę jest to aby wykorzystać go jak najbardziej skutecznie i mieć plan w jaki sposób rozgrzewkę poprowadzić aby nas nie zniechęciła w trakcie. Potrzebujesz na to planu i tutaj właśnie go znalazłeś / znalazłaś!

Dla kogo?
Pakiet rozgrzewek WARM UP# na zestaw perkusyjny przeznaczony jest dla osób na podstawowym i  średnio zaawansowanym poziomie. Ćwiczenia zawierają takie kombinacje jak dwójki i jedynki między rękami i nogami a instrumenty, które występują w rozgrzewkach to: centrala, werbel, dwa tom-tomy, floor-tom, hi-hat, ride. Produkt zawiera również komentarz w formie video, w którym znajdziecie więcej informacji na temat każdej rozgrzewki.

Co dostajesz w zestawie?

Dostęp do materiałów video czyli rozgrzewek, które trwają średnio około 20 minut. Widok z kamery umieszczonej na zestawem pozwala widzieć dokładnie jak poprowadzona jest gra przez Oskara.

Materiały dodatkowe dla każdej rozgrzewki: zapisy nutowe, zapis metronomu w formie pliku audio

Dostęp do komentarza video, w którym Oskar krok po kroku wyjaśnia każdą video rozgrzewkę oraz dołączone materiały dodatkowe abyś mógł / mogła w pełni zrozumiały sposób korzystać z lekcji.

Zobacz co zawiera pakiet rozgrzewek: