Awatar użytkownika

WARM UP #1 – Pierwsza rozgrzewka na zestaw

20 Minutes
Początkujący
0 testów
4 kursantów

Pierwsza rozgrzewka z serii #WARM UP.

Po co Ci rozgrzewka?
Często traktujemy rozgrzewkę jako zło konieczne czy to przy szykowaniu się do grania na zestawie czy do treningu. Często pomijamy ten element albo traktujemy go na skróty. Rozgrzewka nie musi być nudna! To proces, który wprowadzi Cię w odpowiedni “flow” i stworzy dobry fundament do dalszych ćwiczeń lub po prostu grania. Ważne w czasie poświęconym na rozgrzewkę jest to aby wykorzystać go jak najbardziej skutecznie i mieć plan w jaki sposób rozgrzewkę poprowadzić aby nas nie zniechęciła w trakcie. Potrzebujesz na to planu i tutaj właśnie go znalazłeś / znalazłaś!

Dla kogo?
Właściwie ta rozgrzewka jest zarówno dla osób początkujących jak i już grających jakiś czas na perkusji.
Do grania tej rozgrzewki niezbędne jest posiadanie znajomości techniki trzymania pałeczek perkusyjnych i wydobywania dźwięku (artykulacji) z poszczególnych bębnów. To Ty decydujesz o tempie korzystania / nauki z rozgrzewki, jeżeli zaczynasz możesz podzielić sobie lekcję na fragmenty i powoli podnosić poprzeczkę.
Najważniejsze jest to, że nie jesteś z tym sam / sama! Oskar przygotował solidny video komentarz oraz pakiet materiałów dodatkowych, które pozwolą Ci korzystać z lekcji w sposób zrozumiały i komfortowy.

Co dostajesz w zestawie?

Dostęp do 20-sto minutowego materiału video czyli rozgrzewki, w którym z kamery umieszczonej na zestawem widzisz dokładnie jak poprowadzona jest gra przez Oskara.

Materiały dodatkowe: zapisy nutowe, zapis metronomu w formie pliku audio

Dostęp do 10-cio minutowego komentarza video, w którym Oskar krok po kroku wyjaśnia video rozgrzewkę oraz dołączone materiały dodatkowe.