Oskar Podolski

Oskar Podolski – muzyk, perkusista, swoją przygodę z grą na perkusji rozpoczął w wieku 10 lat . Pierwsze dźwięki i próby odbywał grając w garażu w rodzinnym, rockowym trio inspirując się muzyką takich kapel jak Nirvana, Foo Fighters, The Melvins, Queens of the Stone age. Od najmłodszych lat zasmakował życia w trasie, bardzo dużo koncertując i zdobywając różne wyróżnienia na przeglądach muzycznych. Od początku na jego karierę miała wpływ edukacja, we wczesnych latach ćwiczył pod okiem zawodowego perkusisty jazzowego – Arka Skolika a w późniejszym czasie kilka lat uczęszczał na zajęcia wyjątkowego perkusisty – Mirka Muzykanta. 

Współpracował z takimi artystami jak Katarzyna Nosowska, zespół Pogodno, zespół Hey, Maciek Macuk, zespół T.Love, Janek Benedek, Ewelia Lisowska i inni. Jest założycielem duetu Bucket Guys grającego na wiadrach, który odniósł wiele sukcesów w całej Europie.

Określany mianem charyzmatycznego, rockowego bębniarza Oskar świetnie spełnia się również od lat w roli nauczyciela czego dowodem jest przyznana w tym roku nagroda ogólnopolskiego magazynu „Perkusista”.