NAJBLIŻSZE WARSZTATY

Bytomskie Centrum Kultury – Bytom 09.12.23

Oskar Podolski – obecnie perkusista w zespole Agnieszki Chylińskiej, z którą nagrał album Never Ending Sorry ale jego biografia muzyczna zawiera współpracę z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej. Od ponad roku Oskar prowadzi również kanał na YouTubie, na którym edukuje widzów dzieląc się za darmo swoją wiedzą i doświadczeniem w grze na perkusji. Za działalność na YouTube Oskar został nagrodzony w zeszłym roku przez magazyn „Perkusista” w ramach Polskich Nagród Perkusyjnych, zdobywając tytuł Nauczyciela Roku. Dla osób, które chcą się rozwijać w grze na perkusji powstała także autorska szkoła Podolski Drum Studio, na stronie której można nabyć kursy gry na perkusji w wykonaniu Oskara lub też umówić się na lekcje online. 

KILKA DODATKOWYCH INFORMACJI

Warsztaty mają luźną formę, trzymamy się programu ale czasem mogą pojawić się inne tematy, np. w odpowiedzi na wasze pytania czy też dodatkowe wyjaśnienia niektórych zagadnień przez Oskara.

To spotkanie jest dla każdego, nie ważne na jakim jesteś poziomie grania! Oskar porusza wiele różnych kwestii zarówno tych całkiem podstawowych jak i bardziej zaawansowanych. Na pewno wyniesiesz wiele dla siebie z warsztatów!

Jeżeli masz pada i/lub pałki to zabierz ze sobą. Jeżeli nie masz to się nie przejmuj, nie jest to warunkiem udziału w warsztatach. 

Nie ma limitów wiekowych, na warsztatach mamy zarówno 10-cio latków jak i 50-cio latków. Nie wiek ma tu znaczenie jeżeli czujesz, że to co robisz lub chcesz robić ma sens! Jednak dolna granica wieku uczestnika to minimum 7 lat.

No i ostatnia rzecz – koniecznie ale to koniecznie weź ze sobą dobre nastawienie
i otwartą głowę! To będzie święto wszystkich wariatów i wariatek kochających perkusję! 

Jeżeli masz dodatkowe pytania pisz śmiało na adres: podolskidrumstudio@gmail.com